MENU

1, 2, 3, 4, 5 kompetencji

Jesteście gotowi na letni intensywny trening językowy? Okres wakacyjny to idealny moment na szybką i skuteczną naukę języka. Zachęcamy do wykorzystania tego czasu na udział w kursie języka francuskiego.

formularz kontaktowy

 

PERFEKCYJNE WAKACJE / Les vacances parfaites

5 kompetencji / 5 dni / 5 perfekcyjnych modułów

 

Czas wakacji to idealny czas na perfekcjonowanie naszych kompetencji i na skupienie się na konkretnych zagadnieniach i umiejętnościach, które przyczyniają się do sprawnego posługiwania się językiem francuskim. W ciągu roku ćwiczymy je wszystkie razem, ale w trakcie nauki często czujemy większą potrzebę popracowania nad konkretnymi kompetencjami a nie ma na to miejsca czy czasu w trakcie zajęć kursowych. Dlatego w te wakacje dajemy wam możliwość „oszlifowania” waszych językowych diamentów, tak byście nie tracili kontaktu z językiem, a jednocześnie byście mogli nadrobić niektóre z zagadnień, poprawić, udoskonalić i rozwinąć konkretne kompetencje i z nowymi siłami wrócić do pracy nad waszym francuskim w październiku.

 

kiedy ?  lipiec, sierpień, wrzesień

il. godz. ?  karnet 8 wejść po 60 minut na 2 do 3 kompetencji do wykorzystania w ciągu jednego miesiąca.

jaka cena ? 350 zł

il. osób w grupie ?  8 maksymum

Poziomy

  • A1/2 – (1*)/2/3 sem. * po 1 sem.
  • A2/B1 – 4/5/6 sem.
  • B2- 7/8/9 sem.

 

1 WYMOWA   Na początek proponujemy wam moduł, który koncentruje się na równie ważnej kompetencji co pozostałe, a na którą często brakuje czasu w regularnej pracy semestralnej. Wielu z was zmaga się ze sprawną komunikacją, a do sprawnej komunikacji niezbędna jest dobra wymowa i płynność. Kiedy jej brak czujemy się skrępowani i zblokowani, i nie możemy wyrazić tego, co chcielibyśmy powiedzieć. Gimnastyka buzi i języka francuskiego to doskonała okazja do tego, by popracować nad swoją artykulacją i poprawną wymową. Niech Twoja melodia języka brzmi jak najpiękniej!

 

2 GRAMATYKA  Okiełznaj zasady gramatyczne w języku francuskim. Powtórz, pogłęb i przećwicz to, co sprawia Ci najwięcej trudności. Utrwal i poszerz swoją wiedzę. Zajęcia te to solidna podstawa do każdej z innych kompetencji, to rama bez której nasz język nie jest w stanie się rozwinąć. Jeśli potrzebujesz dobrej pracy z gramatyką, to ten moduł jest idealny. Ćwicz język francuski z nami!

 

3 MÓWIENIE  Jeśli chciałbyś rozwinąć swoje skrzydła w swobodnym mówieniu, porozmawiać na konkretne tematy i poznać słownictwo, które pomoże Ci poruszać dane kwestie bez poczucia pustki w głowie, to ten moduł jest dla Ciebie. Podziel się z nami swoimi opiniami.

 

4 SŁUCHANIE   Słuchaj! Jak wielu z nas lubi się w melodyczności języka francuskiego... Lubimy ją, a jednocześnie ciężko nam wyodrębnić poszczególne słowa z całości wyrażeń i zdań, co frustruje i powoduje, że ta kompetencja jawi nam się jako jedna z najtrudniejszych. Słuchaj! Ćwicz swoje ucho z nami! Twoje ucho to instrument, który jak każdy inny da się wyćwiczyć w różnych sytuacjach i z różnymi dokumentami. Zakochaj się jeszcze bardziej w melodii języka francuskiego. Słuchaj jak brzmi ten język!

 

5 PISANIE   Wypracowania i teksty pisane śnią Ci się po nocach? Przygotowujesz się do egzaminów z języka francuskiego? A może lubisz po prostu wyżyć się piśmiennie? Czy wiesz jak cenne jest pisanie i jak wiele umiejętności językowych ćwiczy? Jak pisać? Jakich sformułowań używać, a jakich się wystrzegać? Jakiego typu języka używać w danej formie? Pobaw się z nami językiem, spróbuj różnych form i popracuj nad swoim pisaniem. Opisz swój świat za pomocą francuskiego.

 

Wybierz swój moduł i szlifuj swoją wybraną kompetencję (lub dobierz do swojej głównej kompetencji inną/e i wykorzystaj swoje 2 [lub 4] zajęcia z pakietu na inne moduły).


Czas generowania strony: 0.0544s
Pamięć: 2816 kB
Dołączone pliki: 95