MENU

17 LAT!

Witamy w l’atelier de français - miejscu stworzonym z myślą o wszystkich, którzy oczekują od kursu języka francuskiego znacznie więcej. Miłość do języka francuskiego i całej kultury frankofońskiej zaowocowały jedyną w swoim rodzaju szkołą. W naszej szkole przygoda z językiem francuskim nie kończy się na zajęciach lekcyjnych. To dopiero początek...

formularz kontaktowy

Nasza historia sięga września 2003 roku. W pierwszej siedzibie mieszczącej się we Francuskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej przy Placu Trzech Krzyży, naukę rozpoczęło 48 uczniów. Ekipa lektorska składała się wówczas zaledwie z ... 2 osób. Ale to był dopiero początek!
 
W międzyczasie zmieniliśmy lokum, nasz zespół powiększyła się o dobre 20 osób, a liczba uczniów wzrosła 10-krotnie. Ten duży sukces jest przede wszystkim zasługą kreatywnego, dynamicznego zespołu lektorów, którzy łączą przygotowanie dydaktyczne z doświadczeniem oraz pasją do języka i kultury frankofońskiej. Język francuski to o wiele więcej niż słownictwo i reguły gramatyczne. Ma on swoją duszę, swoje uroki i tajemnicze zakamarki, które można w pełni odkryć tylko poprzez kulturę. I to właśnie chcemy przekazać

literaturę, kino, codzienne obyczaje, mowę potoczną, jak również podczas dodatkowych warsztatów kulturalnych, prowadzonych w sobotnie popołudnia.
 
Dzisiejsza siedziba Szkoły mieści się w samym sercu Warszawy, w zabytkowej kamienicy braci Jabłkowskich przy ul. Chmielnej 21. Przytulne, klimatyczne wnętrze, nawiązujące do typowego mieszczańskiego stylu francuskiego, co dodatkowo wprowadza kursantów w odpowiedni nastrój.
 
Cieszymy się, że wiedza, entuzjazm, pracowitość naszej ekipy zostały przez Państwa doceniona . Wszystkim Kursantom serdecznie dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyli od początku naszej współpracy !


Czas generowania strony: 0.0676s
Pamięć: 3072 kB
Dołączone pliki: 95