MENU

30.09, miejska gra terenowa

formularz kontaktowy

Miejska gra plenerowa

WARSZAWA PO FRANCUSKU CZYLI FRANCUZI

NA WARSZAWSKICH ULICACH

 

Warszawa jako stolica kraju, przyciągała wielu znanych i mniej znanych Francuzów. Regularnie odwiedzali ją Nicolas Chopin, ojciec wybitnego kompozytora, Frederic Jolliot- Curie, zięć Marii, który doczekał się swoje ulicy na Mokotowie a także wielu innych Francuzów, którzy pozostawili ślad w stolicy Polski przez pomnik, popiersie, tablicę pamiątkową albo nazwę ulicy.

 

Zapraszamy do wspólnego odkrywania i poznania francuskich osobowości, ukrytych w warszawskich zaułkach. Podążając tropem łamigłówek, rozwiążemy tajemnicę i podejmiemy językowe wyzwanie.

 

Miejska gra plenerowa to doskonały pomysł na spędzenie sobotniego popołudnia. Zabierzcie ze sobą rodzinę, znajomych i wybierzcie się z nami na krótki spacer po Warszawie.

 

* Czas honorów a nie honoru... Czemu ? Dowiesz się podczas gry!

Jak grać ?

Każdy kto chce wiąć udział w grze terenowej, proszony jest o dokonanie rezerwacji miejsca telefonicznie pod nr 22 826 12 08 lub mailowo na adres biuro@francuski.com.pl

 

Kto może wziąć udział ?

Zapraszamy wszystkich kursantów l'atelier de français jak również osoby spoza szkoły. W grze mogą wziąć udział dorośli oraz dzieci. Zapraszamy osoby na każdym poziomie zaawansowania.

 

Drużyny

Gra będzie odbywała się w 4-osobowych zespołach. Jeśli nie macie swojej drużynym, nie przejmujcie się bo to my zajmiemy się skompletowaniem ekipy.

 

Kiedy ?

30 września od 14.00 do 15.30

 

Miejsce zbiórki

ul. Nowogodzka 75

 

Na mecie na zwycięską drużynę będzie czekała nagroda niespodzianka...


Czas generowania strony: 0.04s
Pamięć: 3072 kB
Dołączone pliki: 95