MENU

dla dzieci latem

formularz kontaktowy

Les enfants aiment les vacances !  

PÓŁKOLONIE Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

 

W czasie wakacji dzieci się nie nudzą! Szczególnie jeśli mogą odkryć Francję, jej zabytki, przysmaki, bajkowych bohaterów oraz poznać język francuski. Czas spędzony z równieśnikami w L'atelier de français, dostarczy dzieciom wiele przyjemności a nauka połączona z zabawą sprawią, że miło i efektywnie spędzą ten letni czas. 

 

Zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat.

 

Półkolonie z językiem francuskim to 5 dni kreatywnie spędzonego czasu, skutecznej nauki opartej na autorskim programie nauczania oraz stałej obecności lektora mówiącego w języku francuskim.

 

PROGRAM PÓŁKOLONII Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

 

Jeux  gry i zabawy

Dzieci będą uczestniczyć w licznych grach i zabawach językowych w szkole, odkryją  francuskie planszówki  a także będą się bawić przy grach zręcznościowych takich jak bule, badminton czy frisbee.

 

Arts plastiques  kreatywne po francusku

Zajęcia plastyczne rozwiną wrażliwość estetyczną dzieci a także będą pomocne w nauce języka. Najmłodsi z łatwością przyswoją nowe słówka budując Wieżę Eiffla z papieru czy rysując kredą na zewnątrz.

 

Cuisine  kuchnia francuska

Kuchnia Francuska uważana jest za najlepszą na świecie więc nie mogło zabraknąć jej w programie. Dzieci samodzielnie przygotują naleśniki, mus czekoladowy i zorganizuja piknik we francuskim stylu.

 

Chanson  śpiewanie po francusku

Nauka języka francuskiego przez śpiewanie piosenek dostarcza wiele radości. Dzieci z łatwością zapamiętają słownictwo i strukturę języka.

 

Culture   odkrywanie Francji

Dzieci poznają zabytki i francuskie zwyczaje, odkryją bohaterów francuskich kreskówek i autorów bajek, jednym słowem zapoznają się z francuską kulturą w ciekawy i przystępny sposób.

 

Voyage  francuskim szlakiem

W Warszawie można odkryć wiele francuskich śladów - najmłodsi wyruszą na ich poszukiwanie. Nie zabraknie rónież wakacyjnych atrakcji takich jak wyjście na lody czy wspólny seans filmowy w kinie.

 

Jonglerie  nauka żonglowania

Żonglowanie to nie tylko świetna zabawa ale doskonały sposób na poprawę zdolności uczenia się i koncentracji. Dzieci będą zaskoczone, ze w takim krótkim czasie opanuję tę niełatwą technikę.

 

Te i wiele innych atrakcji, czeka na dzieci w L'atelier de français! Nasze doświadczenie w nauczaniu języka francuskiego, pasja oraz zaangażowanie sprawią, że udział w półkoloniach z językiem francuskim będzie wartościowym doświadczeniem i niesamowitą frajdą.

 

POZIOM FRANCUSKIEGO

Zapraszamy wszystkie dzieci, zarówno te, które uczyły się już francuskiego jak i  rozpoczynają przygodę z językiem francuskim.

 

 

​OFERTA

 

  • Zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-13.30
  • Terminy: 8-12 lipca15-19 lipca 2019 r.
  • Mała grupa: od 5 do 8 dzieci
  • Cena: 990 zł *

 

* Cena obejmuje: lekcje francuskiego, stałą opiekę lektora mówiącego po francusku, zajęcia plastyczne wraz z materiałami, dwa posiłki (francuskie śniadanie, oraz II śniadanie), dodatkowe atrakcje).

 

 

PLAN DNIA*

 

9:00-9:30

BONJOUR !

Jemy francuskie śniadanie, czyli śniadanie na słodko.

9:30-10:15

ON APPREND LE FRANCAIS !

Poranna lekcja czyli uczymy się języka francuskiego.

10:15-11:00

JOUER, CREER EN FRANCAIS

Bawimy się, tworzymy, działamy po francusku.

11:00-11:45

CUISINER

Przygotowujemy razem nasze drugie śniadanie. 

11:45-12:30

ON APPREND LE FRANCAIS !

Południowa lekcja języka francuskiego.

12:30-13:15

JOUER, CREER EN FRANCAIS

Bawimy się, tworzymy, działamy po francusku.

13:15-13:30

AU REVOIR !

Żegnamy się i widzimy się następnego dnia.

 

* Plan dnia jest orientacyjny. Kolejność modułów lub ich zawartość mogą ulegać zmianie zależnie od zmęczenia dzieci, specjalnego programu, itp. W planie są dwie lekcje języka francuskiego natomiast wszystkie moduły są prowadzone w języku francuskim.

 

 

Półkolonie będzie prowadzić Zofia Nowaczyk.

Youpi !


Czas generowania strony: 0.0393s
Pamięć: 2816 kB
Dołączone pliki: 95