MENU

FILMY, KONCERTY i INNE

W naszej szkole nauka języka francuskiego to nie wszystko. Chcemy aby nasi kursanci mogli również poznać i rozsmakować się w głębi i różnorodności dziedzictwa francuskojęzycznego kręgu kulturowego. Pomagamy im śledzić wydarzenia kulturalne, filmy, koncerty, wystawy, teatr w Warszawie.

formularz kontaktowy

tv LOLO

LOLO

Po sukcesach „2 dni w Paryżu” i „2 dni w Nowym Jorku” nominowana do OscaraJulie Delpy ponownie staje za kamerą, aby rozbawić widzów w swojej najnowszej komedii – „Lolo”. Tym razem na drodze do udanego związku zakochanej pary stają nie rodzice, a nastoletni syn głównej bohaterki.

 LOLO
Francja, 2015


Reżyseria: Julie Delpy

Obsada: Julie Delpy, Danny Boon, Vincent Lacoste i inni.

 

Lolo (Vincent Lacoste) ma kręcone włoski, dwadzieścia lat, nadopiekuńczą mamę i kompleks Edypa. Kompleksy ma też jego matka, Viviane (Julie Delpy). Czterdziestoletnia Paryżanka z długą listą nieudanych związków na koncie mocno wierzy, że to, co najlepsze, jest już za nią. Jej wiara słabnie, gdy podczas pobytu w nadmorskim kurorcie poznaje Jean-Renégo (Danny Boon). Jednak na drodze do miłosnego spełnienia dwójki czterdziestolatków staną zazdrosny Lolo i klasowe bariery.

 

Gdzie można obejrzeć film ?

 

image/KC-logo-06_poziom.jpg

 

 

 

 

Nowy Świat 6/12, tel: 606 265 755

www.kinokc.pl 

Z kartą słuchacza dla uczniów L'atelier de français bilety w cenie 14 zł przez cały tydzień.

Czas generowania strony: 0.0327s
Pamięć: 3072 kB
Dołączone pliki: 97