MENU

FILMY, KONCERTY i INNE

W naszej szkole nauka języka francuskiego to nie wszystko. Chcemy aby nasi kursanci mogli również poznać i rozsmakować się w głębi i różnorodności dziedzictwa francuskojęzycznego kręgu kulturowego. Pomagamy im śledzić wydarzenia kulturalne, filmy, koncerty, wystawy, teatr w Warszawie.

formularz kontaktowy

tv Zupełnie Nowy Testament

Zupełnie Nowy Testament

Gdzie mieszka Pan Bóg? W Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować, tak jak kiedyś swój brat... Jezus.

ZUPEŁNIE NOWY TESTAMENT / Le tout nouveau testament

Premiera : 01.01.2016 r.

 

Gdzie mieszka Pan Bóg ?

 

W Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa. „Zupełnie Nowy Testament” to komedia w reżyserii Jaco Van Dormaela („Mr. Nobody”, „Ósmy dzień”) z Benoît Poelvoorde („Nic do oclenia”), Yolande Moreau („Serafina”), Catherine Deneuve w rolach głównych i inni.

 

Gdzie można go obejrzeć ?

Kinoteka 

Plac Defilad 1, Warszawa

Czas generowania strony: 0.0403s
Pamięć: 3072 kB
Dołączone pliki: 97