MENU

francuski biznesowy

formularz kontaktowy

Język francuski w biznesie

 

Jeśli język francuski jest lub będzie Twoim językiem komunikacji w pracy lub jeśli znajomość tego języka może odmienić losy Twojej kariery zawodowej, zapraszamy na kurs języka francuskiego w biznesie.

 

W czasie trwania kursu poruszymy zagadnienia z dziedzin HR, marketingu, kupna i sprzedaży, a także rozwiniemy umiejętności autoprezentacji oraz komunikacji mailowej i telefonicznej.

 

Pracować będziemy, zapoznając się z tekstami teoretycznymi, informacjami prasowymi, reportażami i analizami specjalistów publikowanych w prasie oraz prezentowanych w telewizji bądź radiu. Naszym celem jest nauka języka specjalistycznego w sposób nie tylko efektywny ale i interesujący, dlatego aktualne media francuskie będą idealnym źródłem wiedzy.

 

Oczywiście najważniejszym celem naszych zajęć jest umiejętność praktycznego wykorzystania nowych terminów, struktur i kompetencji językowych. Podstawowym założeniem kursu jest praktyka, dlatego kluczem do Państwa sukcesu jest aktywne uczestnictwo w zajęciach.

W ramach kursu przeprowadzimy :

 

  • symulacje rozmowy kwalifikacyjnej,
  • negocjacje,
  • debaty,
  • prezentacje,
  • wywiady,
  • plany akcji promocyjnych.

 

Oprócz bazowania na dokumentach autentycznych, będziemy również proponować ćwiczenia inspirowane zadaniami, jakie można spotkać na egzaminach Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (CCIFP). Będziemy również pracować na materiałach autorskich, przygotowanych na potrzeby tego kursu oraz na wyselekcjonowanych przez nas, dostępnych na rynku podręcznikach i pomocach naukowych.

 

 

Autorka kursu, Dorota Padzik, jest absolwentką romanistyki oraz europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz kursów na Uniwersytecie w Besançon, Poitiers i Louvain-la-Neuve.  

 

Zajęcia w piątek

od 8:30 do 10:45

45 godzin lekcyjnych

969 zł*

* Godzina lekcyjna trwa 45 minut. Podana cena zawiera rabat wysokości 15% ze względu na godziny zajęć.


Czas generowania strony: 0.064s
Pamięć: 3072 kB
Dołączone pliki: 95