MENU

Konwersacje

Witamy w l’atelier de français - miejscu stworzonym z myślą o wszystkich, którzy oczekują od kursu języka francuskiego znacznie więcej. Miłość do języka francuskiego i całej kultury frankofońskiej zaowocowały jedyną w swoim rodzaju szkołą. W naszej szkole przygoda z językiem francuskim nie kończy się na zajęciach lekcyjnych. To dopiero początek...

formularz kontaktowy

KONWERSACJE PO FRANCUSKU


 

Poza wzbogacaniem słownictwa i zgłębianiem gramatyki niezwykle istotnym elementem nauki języka obcego jest oswajanie się mówieniem. Umiejętność poprawnego konstruowania wypowiedzi w różnych sytuacjach komunikacyjnych dodaje pewności siebie, a w oczach rozmówcy stanowi niewątpliwy atut.

 

Zajęcia konwersacyjne w L'atelier de français pozwolą Ci - szczególnie na poziomach A2 i B1 - rozwinąć swobodę wysławiania poprzez zróżnicowane ćwiczenia ustne: debaty, prezentacje, gry językowe i wiele innych.

 

Jeśli pragniesz utrzymać kontakt z językiem mówionym, wzbogacić słownictwo i rozbudować wypowiedź ustną na wielu płaszczyznach przygotowaliśmy Konwersacje na poziomie B2-C1. Dzięki nim poszerzysz językowe horyzonty i przekonasz się, że mówienie po francusku to czysta przyjemność.

 

A w odpowiedzi na Wasze zainteresowanie, wzbogaciliśmy ofertę o dodatkowe grupy konwersacyjne do wyboru w godzinach lunchowych.

 

Oferta zajęć konwersacyjnych - semestr zimowy 2020/21
poziom dzień i godziny zajęć ilość godzin i cena kursu

A2/B1

wtorek 12.00-13.30

15 spotkań po 90 minut

899 zł

max. 6 osób w grupie

B1/B2

czwartek 12.00-13.30

B2/C1

piątek 18.10-19.40

NOWY KURS

C1/C2

czwartek 18.00-19.30 *

 

* Kurs C1/C2 jest prowadzony przez p. Sandrine Jacques. Wielu z Was pyta się czy Sandrine Jacques, założycielka szkoły również prowadzi zajęcia. Odpowiadamy – tak i zapraszamy na kurs konwersacyjny z "madame la directrice". Gwarantujemy mnóstwo dyskusji na ciekawe i aktualne tematy oraz miłą, francuską atmosferę.


Czas generowania strony: 0.0346s
Pamięć: 2816 kB
Dołączone pliki: 95