MENU

Matura 2017

L'atelier de français oferuje szeroką gamę wyspecjalizowanych kursów na wszystkich poziomach zaawansowania, idealne dopasowanych do wieku, trybu życia i zainteresowań poszczególnych grup kursantów. Proponujemy m. in.: kursy dla dzieci, dla MATURZYSTÓW, dla firm, intensywne kursy wakacyjne, kursy przygotowujące do egzaminów DELF i DALF.

formularz kontaktowy

Matura z francuskiego tuż tuż!!!

 

Kiedy? 19 maja.

To ostatni dzwonek, aby doszlifować swoją wiedzę. 

Nie czujesz się jeszcze dobrze przygotowany do egzaminu? Masz mnóstwo wątpliwości?  Przyjdź do nas na intensywny kurs przygotowawczy  do rozszerzonej matury z języka francuskiego w kwietniu, a na pewno Ci pomożemy!

 

Proponujemy

  • 4 spotkania po 3 godziny lekcyjne
  • w piątki 7, 21 et 28 kwietnia i 5 maja
  • w godz. 17:00-19:30
  • 360 zł / 12 godzin lekcyjnych

 

Zajęcia prowadzić będzie doświadczona nauczycielka pracująca w prestiżowym liceum, od 10 lat lektorka naszej szkoły, a także egzaminator maturalny, Pani Justyna Rejba. Przygotowała dla Was przekrojową powtórkę z najważniejszych maturalnych zagadnień, aby usystematyzować wiedzę, a także odpowiedzieć na KAŻDE pytanie dotyczące egzaminu.

 

Co zrobisz na zajęciach?

 

  Uporządkujesz zakres wiedzy i dowiesz się jakie są faktyczne oczekiwania egzaminatorów na poziomie rozszerzonym matury z języka francuskiego.

 

  Poćwiczysz pisanie i słuchanie.

 

  Dostaniesz listy słów  i struktur niezbędnych do egzaminu.

 

  Przygotujesz się także do egzaminu ustnego pracując na materiałach egzaminacyjnych.  

 

 

           

       


Czas generowania strony: 0.034s
Pamięć: 2816 kB
Dołączone pliki: 95