MENU

NASI PARTNERZY

Każdemu uczniowi L'atelier de français przysługuje karta słuchacza upoważniająca do korzystania z rabatów u zaprzyjaźnionych partnerów szkoły, którymi są między innymi dobre warszawskie kina studyjne i kawiarnie francuskie.

formularz kontaktowy

https://www.facebook.com/LaMaisonGourmand/

Cukernia La Maison Gourmand to miejsce założone przez Sandrę Massoud, która odkrywała wspaniałe dzieła cukiernicze przechadzając się paryskimi uliczkami, odwiedzając francuskie pâtisseries. W menu lokalu znajdziesz francuskie wypieki i desery, słynne croque-monsieur i croque-madame a także zupę cebulową.

 

Z kartą słuchacza L'atelier de français, otrzymasz 15% rabatu na całe menu w La Maison przy ul. Krucza 51
 

 

 

http://www.bulkeprzezbibulke.pl/ 

Bułkę przez Bibułkę to idealne miejsce na poranną kawę, lunch z codziennie inną zupą, pysznymi sałatkami i kanapkami, a także miły wieczór przy kieliszku wina. Odnajdziemy tu dobre, proste smaki, przyjemne wnętrza z dyskretną muzyką i miłą atmosferę.

 

Uczniowie l'atelier de français za okazaniem karty słuchacza otrzymują 10% rabatu na całe menu w Bułkę przez Bibułkę przy ul. Zgody 3.

 

image/nowela_logo.jpg

www.nowela.pl

Księgarnia językowa Nowela specjalizuje się w publikacjach z zakresu dydaktyki języków obcych, ze szczególnym uwzględnieniem języków romańskich. W ofercie znajdziemy szeroką gamę materiałów ułatwiających naukę języków na wszystkich poziomach zaawansowania.

 

Słuchacze l'atelier de français otrzymują 15% zniżki na zakupione książki. Uwaga! Warunkiem otrzymania rabatu jest wejście na stronę księgarni poprzez kliknięcie w powyższy link.

 

http://muranow.gutekfilm.pl/

Kino Muranów prowadzone jest przez firmę Gutek Film, która jednocześnie jest dystrybutorem kina artystycznego. Repertuar kina opiera się głównie na filmach wprowadzanych przez Gutek Film, ale jest również miejscem, w którym odbywają się przeglądy, premiery i festiwale filmowe.

 

Z kartą słuchacza dla naszych uczniów bilety w cenie 15 zł od poniedziałku do piątku a w cenie 18 zł w sobotę i niedzielę z wyłączeniem festiwali oraz pokazów specjalnych.

 

 

 

https://www.facebook.com/VincentBoulangeriePatisserie?fref=ts

Café Vincent to francuska boulangerie. Od progu wita nas zapach wypiekanego na miejscu pieczywa i aromat świeżo parzonej kawy. Złociste bagietki, croissanty i bogaty wybór pâtisserie cieszą oko i kuszą podniebienie, a przytulne wnętrze sprawia, że czujemy się jak w paryskiej kafejce.

 

Uczniowie l'atelier de français za okazaniem karty słuchacza otrzymują 10% rabatu na całe menu we wszystkich punktów sprzedaży Café Vincent.


Czas generowania strony: 0.0509s
Pamięć: 3072 kB
Dołączone pliki: 95