MENU

NASI PARTNERZY

Każdemu uczniowi L'atelier de français przysługuje karta słuchacza upoważniająca do korzystania z rabatów u zaprzyjaźnionych partnerów szkoły, którymi są między innymi dobre warszawskie kina studyjne i kawiarnie francuskie.

formularz kontaktowy

 

http://www.bulkeprzezbibulke.pl/ 

Bułkę przez Bibułkę to idealne miejsce na poranną kawę, lunch z codziennie inną zupą, pysznymi sałatkami i kanapkami, a także miły wieczór przy kieliszku wina. Odnajdziemy tu dobre, proste smaki, przyjemne wnętrza z dyskretną muzyką i miłą atmosferę.

 

Uczniowie l'atelier de français za okazaniem karty słuchacza otrzymują 10% rabatu na całe menu w Bułkę przez Bibułkę przy ul. Zgody 3.

 

image/nowela_logo.jpg

www.nowela.pl

Księgarnia językowa Nowela specjalizuje się w publikacjach z zakresu dydaktyki języków obcych, ze szczególnym uwzględnieniem języków romańskich. W ofercie znajdziemy szeroką gamę materiałów ułatwiających naukę języków na wszystkich poziomach zaawansowania.

 

Słuchacze l'atelier de français otrzymują 15% zniżki na zakupione książki. Uwaga! Warunkiem otrzymania rabatu jest wejście na stronę księgarni poprzez kliknięcie w powyższy link!

 
 
 

 

https://www.cupcakecorner.pl/

Cupcake Corner to świeże, naturalne produkty, codziennie rano, ręcznie, przygotowywane, ale też atmosfera miejsca. W ofercie jest bogaty wybór świeżo pieczonych cupcakes oraz bajgli w nowojorskim stylu - idealnych na śniadanie lub lunch.

 

Uczniowie l'atelier de français na podstawie karty słuchacza otrzymują 10% rabatu na całe menu (wyłączając jedynie lody, milkshakes i desery lodowe) - ul. Chmielna 21 oraz Plac Konstytucji 2 w Warszawie.

 

image/cookup_logo.jpg

 

http://www.cookup.pl/

CookUp to studio kulinarne, w którym odbywają się warsztaty, pokazy i prezentacje kulinarne oraz prywatne śniadania, obiady i kolacje z gotowaniem na żywo.. 

W przestronnym wnętrzu na uczestników warsztatów czeka 16 stanowisk do gotowania, komfortowa przestrzeń degustacyjna i wypoczynkowa.

 

Uczniowie l'atelier de français na podstawie karty słuchacza otrzymują 5% rabatu na warsztaty w CookUp oraz 10% rabatu na warsztaty dotyczące kuchni francuskiej. W celu zapisania się na warsztaty ze zniżką należy zapisać się na kurs na stronie www.cookup.pl a następnie przesłać otrzymany mail zwrotny na adres studio@cookup.pl z imieniem i nazwiskiem oraz hasłem „l’atelier”.

 

http://muranow.gutekfilm.pl/

Kino Muranów prowadzone jest przez firmę Gutek Film, która jednocześnie jest dystrybutorem kina artystycznego. Repertuar kina opiera się głównie na filmach wprowadzanych przez Gutek Film, ale jest również miejscem, w którym odbywają się przeglądy, premiery i festiwale filmowe.

 

Z kartą słuchacza dla naszych uczniów bilety w cenie 14 zł od poniedziałku do piątku a w cenie 17 zł w sobotę i niedzielę z wyłączeniem festiwali oraz pokazów specjalnych.

 

 

 

https://www.facebook.com/VincentBoulangeriePatisserie?fref=ts

Café Vincent to francuska boulangerie. Od progu wita nas zapach wypiekanego na miejscu pieczywa i aromat świeżo parzonej kawy. Złociste bagietki, croissanty i bogaty wybór pâtisserie cieszą oko i kuszą podniebienie, a przytulne wnętrze sprawia, że czujemy się jak w paryskiej kafejce.

 

Uczniowie l'atelier de français za okazaniem karty słuchacza otrzymują 10% rabatu na całe menu w Café Vincent przy ul. Chmielnej.

 

 

image/KC-logo-06_poziom.jpg

 

http://www.kinokc.pl/

Przytulne kino studyjne położone w samym centrum miasta. W repertuarze proponuje ciekawe filmy europejskie, w tym wiele produkcji francuskojęzycznych.

 

Z kartą słuchacza dla uczniów L'atelier de français bilety w cenie 14 zł przez cały tydzień.

 

 

 

https://www.facebook.com/CroqueMadame41?fref=ts 

Croque Madame to kawiarnia we francuskim stylu, w której można odnaleźć specjały „ pâtisserie ” i , „ boulangerie ” w jednym. Przytulne wnętrze, aromat kawy i zapach świeżo wypiekanego pieczywa sprawia, że nabieramy apetytu na relaks.

 

Uczniowie l'atelier de français na podstawie karty słuchacza otrzymują 15 % rabatu na cały asortyment w kawiarniach przy ul. Francuskiej 45 i ul. Nowy Świat 41.


Czas generowania strony: 0.0375s
Pamięć: 2816 kB
Dołączone pliki: 95