MENU

Zamki nad Loarą na rowerze!

W naszej szkole nauka języka francuskiego to nie wszystko. Chcemy aby nasi kursanci mogli również poznać i rozsmakować się w głębi i różnorodności dziedzictwa francuskojęzycznego kręgu kulturowego.

formularz kontaktowy

Zwiedź zamki nad Loarą we Francji na rowerze!

 

Chcesz zwiedzić jeden z regionów Francji na rowerze praktykując przy tym i doskonaląc język francuski?

 

Zamek w Chenonceau / Wino i sery z doliny Loary

 

Wyrusz z native speakerem, znającym region i doświadczonym w organizacji wyjazdów językowych, w objazd turystyczno-kulturowy w Dolinie Loary, regionie znanym ze swoich zamków, historii, ogrodów i win, znajdującym się dwa kroki od Paryża. Codzienne wycieczki zielonymi trasami i ścieżkami rowerowymi zawiodą nas do pobliskich zamków i ich ogrodów (Chambord, Chenonceau, Villandry), starych królewskich grodów (Blois, Amboise, Chinon), piwnicy win (Vouvray), starego miasta (Tours) i innych miejsc godnych zainteresowania. Do swojej dyspozycji będziesz mieć wysokiej klasy rower wyposażony tak, by móc wygodnie podróżować.

 

Noclegi zaplanowane są w Tours, następnie w Amboise, a zakończymy w Blois. Przy każdej zmianie miejsca zakwaterowania bagaż przewieziony zostanie przez wynajętą do tego firmę transportową. Każdy etap trasy pozwoli Ci codziennie używać języka francuskiego w trakcie posiłków, zwiedzania, konwersacji, a także gier i specjalnie przygotowanego ne tę okazję słownictwa.

 

Rezerwacje :

Jean-Bernard Meunier :  jb_meunier@yahoo.fr

 (0048) 723 691 226

OFERTA 

 

  • termin: sobota 30 czerwca - sobota 7 lipca 2018;
  • poziom znajomości francuskiego: dowolny;
  • grupa 10 osób maksymalnie; osoby pełnoletnie, ewentualnie niepełnoletnie pod opieką przynajmniej jednego rodzica;
  • zakwaterowanie: pokoje 2- lub 3-osobowe w hostelach (pokój 1-osobowy możliwy za dodatkową opłatą).
  • wyżywienie: w cenę wliczone są wszystkie śniadania oraz 3 kolacje w miejscu zakwaterowania;  możliwość zakupu przed każdą wycieczką  obiadu w formie „pikniku”  (5/9 €). Pozostałe posiłki możliwe w miejscu zakwaterowania (ok. 10 €) lub na mieście, możesz zdecydować na miejscu.

 

Zamek w Chambord / Plac Plumereau w Tours nocą

 

CENA 1790 zł. zawiera: 7 noclegów, śniadania, 3 kolacje, dowóz i wypożyczenie roweru, transfer bagaży, przygotowanie i organizację wyjazdu, opiekę na miejscu lektora native speakera, konwersacje i gry po francusku. 

(zaliczka: 30%)

 

• Dojazd do Tours: regularne połączenia lotnicze do Tours (Ryanair przez Londyn) albo Paris Roissy-CDG (Air France, LOT, Lufthansa) lub Paris-Beauvais (Ryanair) a następnie pociągiem SNCF do Tours (1 - 2 godz.). Niedrogie rozwiązanie -  autobus z Paryża do Tours (Ouibus, Flixbus, Eurolines, Isilines).


Czas generowania strony: 0.0457s
Pamięć: 3072 kB
Dołączone pliki: 95