Konwersacje po francusku

Porozmawiajmy poważnie. O Twoim francuskim.

Chcesz oswoić się z mówieniem? Zapisz się na konwersacje. Dzięki temu nie tylko wzbogacisz słownictwo i ugruntujesz wiedzę gramatyczną, ale także nauczysz się poprawnie konstruować wypowiedzi w różnych sytuacjach. Od tych codziennych po niecodzienne, a to na pewno doda Ci pewności siebie. I pozwoli zabłysnąć w rozmowie po francusku. Alors?

Nauka francuskiego przez konwersacje

Nasze zajęcia konwersacyjne to

  • Większa swoboda komunikacji, zwłaszcza na poziomie B1
  • Zróżnicowane ćwiczenia ustne, takie jak debaty, prezentacje, gry językowe i wiele innych
  • Możliwość wzbogacenia słownictwa i zdolności wyrażania swoich myśli na poziomie B1, B2 i C1/C2*
  • Poszerzenie horyzontów językowych
  • Oferta zajęć w czasie lunchu

Oferta zajęć konwersacyjnych w semestrze wiosennym 2024

B1

B2 C1/C2

czwartki
18:00-19:30

poniedziałki
19:00-20:30

środy
19:15-20:45

30 godz. / 899 zł

 


Francuski konwersacje Warszawa

Mieszkając w stolicy trafisz do nas bardzo łatwo. Jeżeli odległość Cię odstrasza – nic straconego! Nasze konwersacje w języku francuskim odbywają się wszędzie, gdzie tylko masz dostęp do sieci. Niezależnie od lokalizacji chcemy z Tobą porozmawiać i wciągnąć Cię w słowne gierki. Dawniej właśnie francuski był tym popularnym, międzynarodowym językiem, jakiego wypadało używać chociażby na tak zwanych salonach. Obecnie jest nieco mniej popularny a pierwsze skrzypce gra angielski. Ten ostatni jest jednak znany bardziej powszechnie i, jakkolwiek bardzo praktyczny, brzmi często znacznie mniej wytwornie. Znajomością francuskiego zachwycisz zatem nie tylko wiekową prababcię z tak zwanych wyższych sfer, ale także wiele młodszych osób. Przede wszystkim jednak znajomość języka francuskiego otworzy przed Tobą horyzonty niedostępne wielu osobom, ograniczającym naukę obcych języków do najbardziej popularnego. Konwersacje po francusku w Warszawie sprawią, że świetnie odnajdziesz się również w swobodnych rozmowach nad Loarą.

Czytaj więcej


Jak to pięknie brzmi

Trudno zaprzeczyć, że język francuski, na tle wielu innych, ma w sobie coś wyjątkowo dystyngowanego. Brzmi bardzo wykwintnie i szlachetnie. Pod warunkiem naturalnie, że nauczysz się jego prawidłowej wymowy. Kalecząc francuskie słowa osiągniesz efekt, delikatnie rzecz ujmując, odwrotny niż wspomniane przed chwilą wyrafinowanie. Dzięki konwersacjom francuskim w Warszawie na Chmielnej, bądź takim konwersacjom online z rodowitymi Francuzami, którzy są w naszej szkole do Twojej dyspozycji, możesz poćwiczyć prawidłowe posługiwanie się piękną francuszczyzną w mowie, czym zdecydowanie zapunktujesz, kiedy już do Francji się udasz. Ten naród ceni sobie wysoko swoją kulturę i język, zatem płynne i eleganckie posługiwanie się nim pozwoli Tobie zrobić dobre wrażenie w wielu sytuacjach.


Konwersacje po francusku online

W dobie internetu musimy często nadążać za wymogami zmieniających się dynamicznie realiów. Być może francuskim posługiwać będziesz się wyłącznie przez internet. To także motywacja do tego, żeby wybrać tą formę konwersacji. Jeżeli pracujesz już, albo przewidujesz, że podejmiesz pracę w branży albo firmie, gdzie znajomość francuskiego jest co najmniej pożądana, konwersacje zawsze, ale to zawsze poprawią w niej Twoje notowania. Podczas zdalnych wideokonferencji po francusku oraz we wszelkich innych sytuacjach, gdzie trzeba używać tego języka dzięki konwersacjom po francusku online poczujesz się pewniej, zabrzmisz lepiej, po prostu skupisz się na meritum sprawy, zamiast zastanawiać się jakimi słowami się posłużyć. Im więcej rozmawiasz po francusku, nawet na tematy nie związane ściśle z Twoimi sprawami zawodowymi, tym łatwiej jest Tobie później prowadzić negocjacje oraz komunikować się z osobami francuskojęzycznymi w innych sprawach. Nie czekaj zatem, aż Francuzi zaczną masowo uczyć się języka polskiego. Jest to wciąż mało prawdopodobne. Wejdź na francuski.com.pl i rozmawiaj po francusku w ramach naszych konwersacji jak najczęściej! Szybko doczekasz się pozytywnych efektów, a być może nawet – profitów.