Indywidualne lekcje języka francuskiego

Wygoda. A la française.

Nie masz jak pogodzić nauki języka francuskiego z obowiązkami i pracą? Nie możesz dopasować terminu zajęć grupowych do Twojego planu dnia? Wybierz naukę w trybie indywidualnym, a kurs języka dopasuje się do Ciebie. Czasem, ilością spotkań, tematyką i programem.

Kursy indywidualne – język francuski

Wybierz kurs indywidualny i sprawdź jego korzyści

 • Dopasowanie terminów zajęć i ich częstotliwości do Ciebie
 • Praca sam na sam z lektorem
 • Program kursu jest przygotowany pod Twoje potrzeby
 • Nauka we własnym tempie
 • Możliwość odwołania zajęć i odpracowania ich
 • Korepetycje językowe dla wszystkich, którzy potrzebują się podciągnąć w francuskim
 • Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej lub egzaminu na uczelni
 • Nauka specjalistycznego języka

Gdzie odbywają się zajęcia?

 • Kurs indywidualny może odbywać się w L’atelier de français w samym centrum Warszawy
 • Zajęcia mogą być również prowadzone w miejscu wskazanym przez Ciebie (np. w miejscu pracy lub zamieszkania)
 • W dowolnym miejscu ze względu na możliwość prowadzenia zajęć przez Skype

Poziom

Jeśli nie wiesz jaki masz poziom języka francuskiego lub nie wiesz nad czym powinieneś pracować na kursie indywidualnym, nie martw się! Nasze doświadczenie oraz test kwalifikacyjny, pozwolą określić poziom znajomości języka francuskiego i sprecyzować cel zajęć. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w celu uzyskania cennika zajęć.

Indywidualne korepetycje z języka francuskiego w Warszawie

Nauka języka może przysparzać trudności. Z pewnością jednak warto podjąć wyzwanie i skorzystać z możliwości oferowanych przez naszą szkołę językową. Dla wszystkich osób zainteresowanych poszerzaniem własnych kompetencji językowych, polecamy korepetycje z francuskiego w Warszawie. Znajomość języka obcego jest w dzisiejszych czasach elementem niezwykle ważnym. Umożliwia bowiem zdobycie lepszej pracy lub pozwala na komunikację z ludźmi podczas wymarzonego wyjazdu. Żeby móc efektywnie zdobywać nowe umiejętności, warto skorzystać z propozycji oferowanych przez znajdujące się na rynku szkoły językowe. Na stronie internetowej francuski.com.pl można zapoznać się z usługami proponowanymi przez nasza placówkę. Indywidualne zajęcia z francuskiego są najlepszym sposobem na szybkie opanowanie języka. Największym atutem takiego właśnie rozwiązania jest fakt, iż lektor pozostaje wyłącznie do dyspozycji konkretnego kursanta. Każdy może w sposób indywidualny określić jak często zamierza się uczyć oraz jakie pory mu odpowiadają. Lekcje indywidualne pozwalają również najlepiej określić poziom zaawansowania uczestnika kursu i dostosować go do jego aktualnych możliwości. Taka forma odbywania zajęć umożliwia również przerobienie znacznie większej ilości materiału, niż ma to miejsce w trakcie trwania zajęć grupowych. Lektor nie musi bowiem skupiać swojej uwagi na pozostałych uczestnikach szkolenia, co pozwala mu w pełni skoncentrować się na poszerzaniu umiejętności językowych swojego podopiecznego.

Czytaj więcej

Indywidualny francuski z lektorem w Warszawie

ndywidualna nauka francuskiego z całą pewnością przyniesie uczestnikowi kursu wiele korzyści. To język, którego warto się uczyć. Jego znajomość otwiera wiele możliwości zarówno na rynku pracy, jak i umożliwia prowadzenie konwersacji z ludźmi w wielu krajach. Francuski obok języka angielskiego i hiszpańskiego cieszy się bowiem ogromną popularnością i jest wykorzystywany przez miliony ludzi na całym świecie. Zajęcia indywidualne są z kolei jednym z najszybszych sposobów na szlifowanie własnych umiejętności językowych. To dobra inwestycja dla osób, które do tej pory nie miały jeszcze do czynienia z językiem francuskim i chcą w krótkim czasie nauczyć się podstaw, będących bazą do rozwijania dalszych kompetencji. Skorzystać mogą również osoby mające przerwę w nauce języka lub też chcące podnieść własne umiejętności na jeszcze wyższy poziom. Nasza szkoła otwarta jest bowiem na każdego i w indywidualny sposób podchodzi do prowadzonych zajęć. Nad całym procesem dydaktycznym czuwa doświadczony lektor, który zapewnia nie tylko rzetelne przekazanie wiedzy, ale również dba o właściwą atmosferę w trakcie zajęć oraz służy pełnym wsparciem dla kursanta.

Indywidualna nauka języka francuskiego dla każdego

Indywidualny francuski w Warszawie to zajęcia, na których lektor w pełni dostosowuje tempo nauczania do jednego ucznia. Pozwala to na sprawne przeprowadzenie zajęć oraz dostosowanie ich pod kątem poziomu znajomości języka. Uwaga lektora skupia się wyłącznie na jednej osobie. Jest ona zatem zmuszona do częstszego zabierania głosu, nie musi czekać na wykonanie zadań przez pozostałych uczestników szkolenia oraz spieszyć się w celu dogonienia pozostałych. Wszystkie te elementy powodują, że nauka staje się niezwykle komfortowa. Zajęcia indywidualne są niezwykle elastyczne i dają możliwość stałego monitorowania postępów. Ogromną rolę dla powodzenia zajęć prowadzonych w naszej placówce ma doświadczony lektor. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z jego wysokich kompetencji biorąc udział w korepetycjach z języka francuskiego. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą, którą znaleźć można za pośrednictwem strony internetowej francuski.com.pl. Gwarantujemy pełne zadowolenie oraz atrakcyjne ceny. Warto dokonać dobrej inwestycji we własne umiejętności. Kurs języka francuskiego jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego.