Kursy francuskiego online

Ucz się francuskiego tam, gdzie chcesz

Nie mieszkasz w Warszawie? Dojazd do centrum zajmuje Ci za dużo czasu albo po prostu wolisz uczyć się z domu? Mamy na to rozwiązanie: zajęcia online. Poznaj naszą ofertę i wybierz odpowiedni dla siebie kurs. En ligne.

 

Nauka języka francuskiego online

KURS GRUPOWY EN LIGNE

Jeśli chcesz zacząć lub kontynuować swoją przygodę z językiem francuskim, a nie masz czasu lub możliwości uczestniczyć w kursach na “żywo” to idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie zajęcia francuskiego online, kursy przez internet.

KURS INDYWIDUALNY EN LIGNE

Ucz się tak jak lubisz i w swoim tempie. Na zajęciach z lektorem online, możesz dopasować program do swoich możliwości i preferencji.

Kontaktuj się z nami i poznaj ofertę nauki online w trybie indywidualnym.

POZNAJ OFERTĘ KURSÓW GRUPOWYCH ONLINE 

Poziomy A1 i A2

I sem. / A1-1

II sem. / A1-2 III sem. / A2-1

IV sem. / A2-2

wtorek i czw. 19:15-20:45

pon. i środa. 19:00-20:30 wtorek i czw. 17:30-19:00

IV semestr prowadzimy
tylko stacjonarnie

Poziom B1

V sem. / A2/B1

VI sem. / B1-2 VII sem. / B1-3

VIII sem. / B1-4

V semestr prowadzimy
tylko stacjonarnie

pon. i środa 18:00-19:30 wtorek i czw. 18:00-19:30

pon. i środa 18:00-19:30

Poziom B2

IX sem. / B2-1

X sem. / B2-2 XI sem. / B2-3

XII sem. / B2-C1

pon. i śr. 18:00-20:30

pon. i śr. 19:00-20:30 pon. i śr. 19:00-20:30

wt. i czw. 19:15-20:45

Kurs przygotowujący do DELF B2 – czwartki 17:30-19:00 / 30 godz. / 1049 zł.
Konwersacje na poziomie B2 – poniedziałki 19:00-20:30 / 30 godz. / 899 zł.

Poziomy C1 i C2

C1+ / XIII + sem. Konwersacje C1/C2 Przygo. do DALF C1 Przygo. do DALF C2
wtorek i czw. 17:30-20:00 środy 19:15-20:45 czwartki 19:15-20:45 tylko w ramach
zaj. indywidualnych


Kurs francuskiego online

Coraz więcej czasu spędzamy w sieci i coraz więcej dzięki rozwiązaniu jakim jest internet jesteśmy w stanie zyskać nie wychodząc z domu. Zwłaszcza w ostatnich latach na popularności zyskało wiele kursów online, webinarów i innych tego typu przedsięwzięć. Jeżeli online załatwiamy liczne sprawy urzędowe, potrafimy w ten sposób konsultować się z lekarzami czy nawet w tym trybie odbywają się niektóre rozprawy sądowe – tym bardziej możemy uczyć się języków.

Czytaj więcej

Nie jest to wszak rzemiosło wymagające zajęć praktycznych przy pomocy specjalistycznych urządzeń. Lekcje francuskiego online mogą zatem przebiegać w miłej, lekkiej, swobodnej atmosferze. Wystarczy zaparzyć kubek ulubionej herbaty i w niezobowiązującym stroju oraz własnych kapciach usiąść przed monitorem. Już niedługo w swojej grupie uczącej się francuskiego online poczujesz się jak wśród swoich!

Ucząc się online możecie zawsze spotykać się także w tej formie poza szkołą językową online. Na przykład w przestrzeni mediów społecznościowych i innej. Poznajesz zatem język, pogłębiasz jego znajomość a jednocześnie – zyskujesz nowych znajomych z różnych zakątków Polski a nawet świata. W końcu nasza nauka francuskiego online nie ogranicza się do tego kraju. Zapraszamy również Polaków mieszkających za granicą!

Ucząc się języka online masz dostęp na bieżąco nie tylko do tego, co przekazuje Ci lektor, ale do całych zasobów sieci. Możesz zatem sprawdzać na bieżąco i konsultować ze swoim nauczycielem różne zagadnienia z zakresu języka francuskiego. Warto mieć jednak na uwadze, że w zasobach internetowych od czasu do czasu pojawiają się informacje błędne, omyłkowe. Dzięki kursowi francuskiego online możesz zweryfikować jakość znalezionych przez siebie materiałów dzięki pomocy osoby rzetelnej i kompetentnej w tym zakresie.


Konwersacje na odległość

Nauka francuskiego w L’atelier de français bazuje przede wszystkim na konwersacjach. Im więcej rozmawiasz na bliskie sobie i ważne dla Ciebie tematy w danym języku – tym szybciej się go nauczysz.

Na szczęście współczesne nam technologie sprawiają, że nie tylko możemy słyszeć głos rozmówcy na odległość, ale także widzieć jego wyraz twarzy, gestykulację i inne istotne podczas rozmowy niuanse.

Czytaj więcej

Dzięki temu, że nasze lekcje online, tak jak lekcje na kursach stacjonarnych, odbywają się w określone dni tygodnia o określonych godzinach, francuski online staje się praktycznie równie skuteczny jak jego nauka na żywo.

Czas konieczny do poświęcenia na dojazdy na Chmielną możesz zatem poświęcić na powtórkę materiału, albo inne pożyteczne czynności.


Nauka francuskiego – indywidualnie czy grupowo?

Zdalna nauka francuskiego w grupach ma swoje niekwestionowane atuty, oprócz tych wymienionych powyżej.

Ucząc się w grupie zawsze możesz porównać swój poziom i postępy z innymi, a w czasie, kiedy nie trwają zajęcia – porozmawiać z nimi na przykład o nurtujących Cię kwestiach czy wątpliwościach związanych z przerabianym ostatnio materiałem.

Są jednak sytuacje, kiedy lepiej zastanowić się na indywidualnymi lekcjami francuskiego online. Na przykład wówczas, kiedy potrzebujesz pogłębić znajomość języka w bardzo wąskim i niepopularnym obszarze tematycznym.

Inną sytuacją skłaniającą do wyboru indywidualnego trybu nauki jest choćby brak możliwości uczestniczenia w kursach w narzuconych odgórnie godzinach. Sam zdecyduj jak chcesz uczyć się z nami francuskiego przez internet!