Zdajesz maturę z francuskiego? Brawo Ty!

Przygotowanie do matury z j. francuskiego

Obal z nami mity na temat matury z francuskiego

Że to masakra (zwłaszcza ustny egzamin). Że łatwiej zdobyć punkty z maturą z angielskiego. I że na nic Ci się to nie przyda. To wszystko nieprawda. Strach ma wielkie oczy, ale można go pokonać dobrym przygotowaniem.

Rzetelnie przygotuj się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym

Wiemy, że każdy ma inne możliwości, potrzeby i preferencje. Dlatego każdego ucznia traktujemy indywidualnie. I robimy wszystko, żeby ten trudny egzamin nie był takim wyzwaniem.

Osiągnij swój cel z naszym wsparciem

Damy Ci masę dobrej energii i motywacji do nauki, nauczymy Cię wytrwałości, dzięki czemu na pewno zdasz maturę celująco.

poziom
rozszerzony
poniedziałek,
15.45-17.15
czwartek,
15.45-17.15
od 5.10.2020 r.
do 26.04.2021 r.
od 1.10.2020 r.
do 22.04.2021 r.

Kilka słów o  lektorce

„Według mnie, kluczem do sukcesu w nauce języka jest determinacja, motywacja i ciężka praca. Dzięki temu, każdy jest w stanie zdać maturę na wybranym poziomie. Każdy bez wyjątku. I wiem, co mówię, bo przygotowałam do egzaminów maturalnych setki uczniów”.

Agnieszka Woroniecka-Baloge od ponad 10 lat uczy języka francuskiego w jednym z warszawskich liceów. Jest absolwentką socjologii, romanistyki i kulturoznawstwa. Za swój największy sukces uważa wynik swoich dwóch uczennic bliski 95%, na maturze rozszerzonej przy programie podstawowym języka francuskiego obejmującym tylko 2 godziny tygodniowo.