Zdajesz maturę z francuskiego? Brawo Ty!

Przygotowanie do matury z francuskiego

Obal z nami mity na temat matury z francuskiego

Że to masakra (zwłaszcza ustny egzamin). Że łatwiej zdobyć punkty z maturą z angielskiego. I że na nic Ci się to nie przyda. To wszystko nieprawda. Strach ma wielkie oczy, ale można go pokonać dobrym przygotowaniem.

Rzetelnie przygotuj się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym

Wiemy, że każdy ma inne możliwości, potrzeby i preferencje. Dlatego każdego ucznia traktujemy indywidualnie. I robimy wszystko, żeby ten trudny egzamin nie był takim wyzwaniem.

Osiągnij swój cel z naszym wsparciem

Damy Ci masę dobrej energii i motywacji do nauki, nauczymy Cię wytrwałości, dzięki czemu na pewno zdasz maturę celująco.

Dni i godziny zajęć

– w poniedziałek w godz. 15:45-17:15
– od 27 wrzesnia 2021r. do 25 kwietnia 2022r.
– 54 godz. lekcyjnych* / 1799 zł
*Godzina lekcyjna trwa 45 minut.

Kilka słów o  lektorce

„Według mnie, kluczem do sukcesu w nauce języka jest determinacja, motywacja i ciężka praca. Dzięki temu, każdy jest w stanie zdać maturę na wybranym poziomie. Każdy bez wyjątku. I wiem, co mówię, bo przygotowałam do egzaminów maturalnych setki uczniów”.

Agnieszka Woroniecka-Baloge od ponad 10 lat uczy języka francuskiego w jednym z warszawskich liceów. Jest absolwentką socjologii, romanistyki i kulturoznawstwa. Za swój największy sukces uważa wynik swoich dwóch uczennic bliski 95%, na maturze rozszerzonej przy programie podstawowym języka francuskiego obejmującym tylko 2 godziny tygodniowo.

Matura francuskiego, którą zdasz na satysfakcjonującym poziomie

Czytaj więcej

Matura z francuskiego to jeden z egzaminów, do jakiego można przystąpić w czasie egzaminu dojrzałości. Jest to język nowożytny, który jest mniej oczywistym wyborem dla większości maturzystów. Zdanie egzaminu z francuskiego na maturze z pewnością pozwala wyróżnić się w tłumie, ponieważ w dalszym ciągu największą popularnością cieszy się język angielski. Do realizacji wyznaczonych celów przybliża z pewnością odpowiednie przygotowanie do matury z francuskiego, które wspiera dobrze dobrany i przygotowany kurs z tego języka. Samodzielna nauka, choć bez wątpienia jest ważnym etapem zdobywania wiedzy i umiejętności, w przypadku przyswajania języka obcego nie będzie tak wydajna, jak ma to miejsce w momencie skorzystania z kursu prowadzonego przez instruktora. Dlatego właśnie zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty, jaką jest nasz kurs maturalny z francuskiego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów będzie w pełni usatysfakcjonowany.

Profesjonalny kurs maturalny z francuskiego

Dobre opanowanie języka, które pozwoli zdać egzamin maturalny, wymaga poświęcenia sporej ilości czasu i własnego zaangażowania. Na szczęście proces ten znacząco można sobie ułatwić, dzięki wykorzystaniu kursów maturalnych. Przygotowują one uczniów do tego ważnego dla nich sprawdzianu wiedzy. Żeby nauka była skuteczna musi odbywać się w odpowiednich warunkach, przy wykorzystaniu właściwych metod nauczania oraz przy udziale wykwalifikowanej i posiadającej odpowiednie kompetencje kadry nauczycielskiej. Wszystkich tych elementów można oczekiwać na zajęciach organizowanych przez naszą szkołę. Doskonale przygotowujemy do różnego rodzaju egzaminów i sprawdzianów wiedzy, takich jak na przykład matura z francuskiego. Kurs odbywa się w niewielkich grupach szkoleniowych, dzięki czemu uzyskać można bardzo wysoką wydajność podczas nauczania. Ponadto preferujemy indywidualne podejście do każdego z naszych klientów i do tego właśnie aspektu przywiązujemy bardzo duże znaczenie. Każdy bowiem posiada inne preferencje, potrzeby i możliwości do poszerzania własnych umiejętności językowych. Ogromne doświadczenie naszej placówki gwarantuje jednak właściwe przygotowanie każdego z naszych uczniów. Zachęcamy do sprawdzenia naszych kompetencji oraz skorzystania z proponowanego przez nas kursu.

Matura z francuskiego – skuteczny kurs, z którym osiągniesz swój cel

Kurs maturalny z francuskiego jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie tylko pragną odpowiednio przygotować się do zaliczenia egzaminu dojrzałości, ale również przełamać własną barierę językową. Umożliwiają to konwersacje z lektorem, który na bieżąco może korygować ewentualne błędy i udzielić niezbędnych wskazówek. W trakcie kursu uzyskać można skondensowane informacje, będące podsumowaniem wiedzy przekazywanej w trakcie nauki w szkole. Ogromną rolę w tym procesie odgrywa osoba prowadząca zajęcia. Wybierając nasz kurs, skorzystać można z wiedzy i wysokich kompetencji doświadczonego lektora, posiadającego wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. W rezultacie dzięki odpowiedniemu zaangażowaniu, możliwe będzie zdanie egzaminu na satysfakcjonującym poziomie.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą proponowanego przez nas kursu na stronie internetowej francuski.com.pl. Zajęcia prowadzone są od września i trwają do kwietnia, natomiast godzina lekcyjna trwa 45 minut. Każdy z naszych uczniów podczas trwania kursu otrzyma nie tylko wiedzę i umiejętności językowe, ale również ogromną dawkę pozytywnej energii i motywacji, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej i z mniejszą dawką stresu będzie można podejść do egzaminu maturalnego. Zachęcamy także do zapoznania z pozostałymi kursami, z których skorzystać można za pośrednictwem naszej szkoły. Gwarantujemy pełne zadowolenie!