Kursy przygotowawcze do DELF i DALF

Otwórz drzwi do Europy

Nasze kursy przygotowujące do egzaminów DELF i DALF dostosowaliśmy do europejskiego systemu kształcenia językowego, wyznaczonego przez Radę Europy. Stworzone w oparciu o autorskie programy nauczania, prowadzimy zajęcia językowe dla słuchaczy na różnych poziomach: DELF B2, DALF C1 i DALF C2.

Kursy przygotowujące do egzaminów DELF i DALF

Kursy przygotowujące DALF i DELF

  • Prowadzone tylko i wyłącznie przez lektorów, dla których francuski jest językiem ojczystym
  • Program i zakres nauczania zajęć jest tworzony indywidualnie, na bazie egzaminów z poprzednich lat i najnowszych materiałów dydaktycznych
  • Do egzaminów na niższych poziomach zaawansowania, przygotowujemy słuchaczy na regularnych kursach językowych.
Kurs Dzień i godz. zajęć Il. godz. Cena
DELF B2  środa 19:00-20:30 30 g. l. * 1249 zł
DALF C1 środa 19:15-20:45 30 g. l. * 1249 zł

* g. l. – godzina lekcyjna. Godzina lekcyjna liczy 45 minut.

Przygotowujemy uczniów do egzaminów języka francuskiego DELF A1, A2, B1 lub B2 oraz DALF C1 i C2 w ramach zajęć indywidualnych przez cały rok. Zadzwoń lub napisz do nas!

Znasz francuski, ale nie jesteś pewien, czy na 100% potwierdzisz tę znajomość podczas międzynarodowego egzaminu? A może uczysz się tego języka i chcesz naprawdę solidnie przygotować się aby być na poziomie wystarczającym do zdania egzaminu DELF bądź DALF? Chcesz robić międzynarodową karierę w tym języku? Z jakiegokolwiek powodu potrzebujesz potwierdzenia Twojej znajomości języka francuskiego stosownym certyfikatem – zajrzyj na Chmielną! Tutaj, w Warszawie, przy ulicy Chmielnej w L’atelier de Français zgłębisz największe tajniki mowy królującej nad Sekwaną dzięki zajęciom z nauczycielami, którzy przybyli na Chmielną wprost z Francji specjalnie do Ciebie! To, co dla nich jest bagietką z masłem i co wyssali z mlekiem matki, dla Ciebie może okazać się cenną porcją wiedzy i przepustką do uzyskania wymarzonego certyfikatu. Nasi francuskojęzyczni lektorzy podczas kursów przygotowujących DELF/DALF w Warszawie dzielą się zatem swoją wrodzoną niemal wiedzą naturalnie, szczodrze i chętnie. Oferta tego typu kursów to obecnie oferta kursów stacjonarnych. Jeżeli chcesz uczyć się francuskiego online, zapoznaj się z nasza ofertą kursów przez internet indywidualnych i grupowych na różnych poziomach.

Czytaj więcej


Jak uczyć się do egzaminów DELF/DALF?

Przede wszystkim przekażemy Tobie informacje jakiego typu zadania mogą czekać Cię podczas egzaminu. Tematyka wówczas poruszana może być bardzo rozległa, chociaż biorąc pod uwagę egzaminy z lat po przednich będziesz w stanie zrozumieć jakiego rodzaju kwestie są wówczas chętnie poruszane i w jakim zakresie Twoje słownictwo musi być szczególnie bogate. Zarówno kursy przygotowujące DELF jak i DALF opierają się nie tylko na popularnych konwersacjach, ale również na pogłębionym poznawaniu detali języka francuskiego, jak jego mniej i bardziej popularne idiomy. Być może podczas kursu spotkasz się ze słownictwem, o którego istnieniu nie miałeś pojęcia posługując się językiem ojczystym. Jeżeli tak – to znaczy, że możesz być pewien, że nasze kursy przygotowują do egzaminów językowych naprawdę skutecznie! Zwłaszcza w przypadku kursów przygotowujących DALF, stanowiących już swoistą wyższą szkołę jazdy, a na pewno posługiwania się francuskim we wszelkich możliwych sytuacjach, tych prozaicznych oraz mniej oczekiwanych, możesz naprawdę rozwinąć skrzydła i poczuć, że francuski nie ma przed Tobą tajemnic.


Znów za rok matura z francuskiego?

Niekoniecznie. Jeżeli przerobisz materiał z tych kursów za pierwszym podejściem powinno pójść jak po maśle. Nie musisz wcale jednak uczęszczać na kursy przygotowujące DELF/DALF aby zdać śpiewająco maturę z francuskiego. To egzamin nieco innego typu i inaczej także podchodzimy do przygotowania właśnie pod kątem matury oraz innych niż DELF/DALF egzaminów z języka francuskiego. Jeżeli zatem nie potrzebujesz certyfikatu, ale jednocześnie musisz znać francuski na odpowiednio wysokim poziomie – kliknij w nazwę innego kursu po lewej stronie. Znajdziesz tam między innymi kursy przygotowujące do matury z francuskiego. Nasi słuchacze przychodzą do nas będąc na różnym poziomie zaawansowania. Ponadto ich tempo nauki oraz sposoby przyswajania materiału są bardzo zróżnicowane. Dzięki kameralnym grupom staramy się traktować każdego możliwie indywidualnie, dzięki czemu możemy pochwalić się bardzo dobrymi wynikami naszych absolwentów na egzaminach.