Kursy języka francuskiego


Chcesz szybko podciągnąć się z gramatyki i słownictwa? Zdajesz maturę lub egzamin DELF C1? A może francuski jest Ci potrzebny w pracy? Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni dla siebie kurs. Z nami masz wiele możliwości. Możesz uczyć się w kameralnej, 6-osobowej grupie lub w trybie indywidualnym. Możesz też zapisać się na kurs języka specjalistycznego lub po prostu na konwersacje. Witaj w szkole z prawdziwie francuską duszą.

PS. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, to skontaktuj się z nami. Na pewno Ci pomożemy, nawet jeśli chcesz tylko zrozumieć swoją francuską książkę kulinarną o naleśnikach. À bientôt!

Kursy stacjonarne j. francuskiego, semestr wiosenny 2024

Poziomy A1

I semestr
A1-1

II semestr
A1-2

wtorek i czwartek
19:15-20:45

wtorek i czwartek
17:30-19:00
———-
piątek
17:15-19:45


POZIOM A2

III sem.
A2-1

IV sem.
A2-2
V sem.
A2/B1
tylko online tylko online

poniedziałek i środa
17:30-19:00

Poziom B1

VI semestr
B1-2

VII sem.
B1-3
VIII sem.
B1-4
poniedziałek i środa
19:15-20:45
sprawdzić
autorski
kurs zaawansowany
online
sprawdzić
autorski
kurs zaawansowany
online

Wybierz francuski dla dorosłych – Warszawa

Język francuski wykorzystywany jest na całym świecie. Cieszy się sporą popularnością oraz jest pożądany przez pracodawców. Wbrew obiegowym opiniom jego nauka nie przysparza wielu trudności. Żeby osiągnąć wysoką skuteczność przyswajanych informacji oraz zdobywania nowych umiejętności językowych, można skorzystać z oferty proponowanej przez naszą szkołę. Zajęcia dla dorosłych z francuskiego w Warszawie, to świetna okazja do zdobycia nowych doświadczeń. Język francuski jest bowiem jednym z najczęściej używanych na świecie języków. Jest także bardzo rozpowszechniony na terenie najbogatszych państw, takich jak Szwajcaria, Luksemburg lub Belgia. Znajomość języka francuskiego może być więc ogromnym atutem dla osób pragnących rozwijać swoją karierę zawodową w firmach o zasięgu międzynarodowym. Francja jest kolebką kultury i sztuki. Poznanie języka umożliwia więc lepsze zapoznanie się i zrozumienie architektury, mody, literatury, kinematografii i muzyki francuskiej. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szkoły! Przekonaj się, że język francuski jest dla ciebie!

Czytaj więcej

Efektywny kurs z francuskiego dla dorosłych

Kurs francuskiego dla dorosłych, dostępny za pośrednictwem strony internetowej francuski.com.pl, to wyjątkowa propozycja na efektywną naukę języka. Kurs językowy stanowi jedną z najlepszych inwestycji w samego siebie. Coraz częściej na taki krok decydują się właśnie osoby dorosłe, którym zależy na zwiększeniu własnych kompetencji. Skuteczna nauka opiera się jednak nie tylko na samodzielnej nauce lub uczestnictwie w zajęciach. Dla osiągnięcia wysokiego poziomu nauczania, ważne jest także praca wysokiej jakości lektora, który pomoże przełamać barierę językową i nauczy swobodnego stosowania języka zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych. Zajęcia grupowe są świetnym rozwiązaniem, ponieważ kursanci wzajemnie się motywują. Niewielkie grupy pozwalają lektorowi zdecydowanie bardziej zaangażować się w pracę z poszczególnymi kursantami i na bieżąco śledzić ich postępy. W rezultacie kursy językowe cechują się o wiele większą intensywnością, efektywnością i jakością, niż ma to miejsce podczas tradycyjnych zajęć z języka obcego w szkole.

Zajęcia dla dorosłych z języka francuskiego w Warszawie

Nie ulega wątpliwości, że warto uczyć się języków obcych. W dzisiejszych czasach jednak sama znajomość języka angielskiego lub niemieckiego może okazać się nie być wystarczająca. Dlatego właśnie dobrym rozwiązaniem może okazać się nauka francuskiego. Francuski uznawany jest za język prestiżowy i elitarny. Najprawdopodobniej wynika to z faktu, iż wiele osób uważa go za trudny w nauce. Nie jest to jednak prawdą. Choć wymowa i gramatyka na początku drogi z nowym językiem może wydawać się dość skomplikowana, poznanie pewnych podstaw umożliwia szybkie i efektywne zdobywanie wiedzy. Sporą rolę odgrywa miejsce nauczania. W naszej szkole przekazujemy wiedzę w przystępny i zrozumiały sposób, dzięki czemu język staje się prosty i logiczny. Całość odbywa się w bardzo przyjemnej i otwartej atmosferze. Przekaz dostosowany jest do indywidualnych predyspozycji każdego z kursantów. Francuski dla dorosłych w Warszawie prowadzony jest przez doświadczonego lektora. Pozwala to na osiągnięcie zadowalających efektów w krótkim czasie. Warto wiedzieć, że nauka języka francuskiego, będącego jednym z języków romańskich, pozwala w lepszych stopniu zrozumieć także inne języki z tej samej rodziny. Warto zatem zdecydować się na ten krok i rozpocząć naukę w naszej placówce. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług z całą pewnością spotka się z pozytywnym odbiorem naszych kursantów. Serdecznie zapraszamy także do szczegółowego zapoznania się z całą naszą ofertą, która dostępna jest na stronie internetowej francuski.com.pl!